icon icon icon

Оформіть страхування для виїзду за кордон онлайн за кілька хвилин

Всі страхові пакети включають покриття від COVID-19

01
Введіть параметри і зробіть розрахунок
02
Порівняйте ціни та виберіть страхову
03
Сплатіть поліс картою і отримайте на e-mail
,
Вкажіть країну
{{ formatDate(client) }} Вкажіть кількість та вік
Bкажіть хоча б одну людину
Введите корректную дату выезда

Переваги оформлення туристичного страхування онлайн

Гарантія автентичності страховки - Ukasko

Гарантія автентичності страховки

Поліси наших партнерів, страхових компаній - Ukasko

Низька ціна, економія до 20%

Швидке оформлення - Ukasko

Швидке оформлення страховки за 3 хвилини

Економія 10% при замовленні поліса онлайн - Ukasko

Доставка поліса відразу на E-mail

Швидкий розрахунок і оформлення за 3 хвилини - Ukasko

Електронний поліс завжди у вас під рукою

Надання медичної допомоги - Ukasko

Служба асистансу вирішить проблеми за кордоном

Туристична страховка

Туристична Страховка Онлайн в Україні
 • Страхування при виїзді на Ukasko
  Навіщо страхуватися при виїзді
  Туристична страховка дозволяє отримати безкоштовну медичну допомогу в країні перебування
 • Страхування на Ukasko - Які ризики покриває страховка
  Які ризики покриває страховка
  Базова туристична страховка містить тільки лікування, екстрену стоматологію і медичне транспортування
Туристичне онлайн страхування на Ukasko
 • Як скористатися онлайн страховкою - Ukasko
  Як скористатися страховкою
  Необхідно зателефонувати в сервісну компанію за телефоном, вказаним у страховці і слідувати вказівкам співробітника
 • Чим можна доповнити страховку - Ukasko
  Чим можна доповнити страховку
  Поліс можна доповнити страхуванням: багажу, при заняттях спортом, від невиїзду, затримки рейсу та іншим

Офіційно співпрацюємо зі страховими компаніями

Документи

img
img
img
img
img

Трохи цифр і відео як оформити поліс

240

осіб придбали страховий поліс

5561

грн заощадили з кешбеком

502

варіанти страховок на сайті
Що робити при страховому випадку?
Туристичний страховий поліс є обов'язковим - Ukasko
Туристичний страховий поліс є обов'язковим

Сумніваєтеся в покупці страховки онлайн?

Як виглядає електронний поліс ОСАГО на Ukasko
Як виглядає електронна страховка?

Електронна страховка формується в форматі PDF з цифровим підписом страхової компанії. Її легко зберегти в телефон, планшет або при бажанні роздрукувати.

Держ. документ про впровадження е-поліса - Ukasko
Чи є надійною електронна страховка?

Електронний поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий. При покупці поліса вся необхідна інформація моментально фіксується в базі страхової компанії.

Перевірка страховки ОСЦПВ співробітниками поліції - Ukasko
Наскільки дешевше онлайн-страхування?

З онлайн-страхуванням ви заощаджуєте до 20% від вартості. Електронний поліс не містить витрат на друк, логістику та додаткову винагороду агенту.

Туризм в країні
Туризм в місті

Поширенні запитання

Для того, щоб оформити страховку мандрівника на UKASKO, необхідно обрати країну, кількість людей, дати поїздки та натиснути показати результати. Далі обрати індивідуальні переваги: страхову суму, мету поїздки та додаткові опції. Система добере найбільш відповідні варіанти. Залишиться тільки обрати найкращу пропозицію, ознайомитися з нюансами роботи зі СК та оплатити заявку.

Вартість туристичної страховки залежить від декількох факторів:
 • вік отримувача;
 • мета мандрівки;
 • тривалість поїздки;
 • сума покриття витрат;
 • розмір комісії страхової компанії.
В Україні найбільш проста туристична страховка з покриттям медичних послуг у 30 000 євро коштує від 150-170 гривень.

При відвідуванні страхової компанії на спілкування з менеджером, ознайомлення та підписання всіх паперів доведеться витратити від півгодини часу. При оформленні онлайн на UKASKO від моменту вибору компанії і до моменту отримання оригіналу документа на вашу електронну скриньку пройде всього 5-10 хвилин.

Стандартний поліс страхування мандрівників включає в себе страхування медичних та пов’язаних із цим транспортних витрат. Сюди входять витрати на медичні засоби в таких випадках: гострі неочікувані захворювання, травми в результаті НВ, зубний біль у результаті запалення зуба тощо. До транспортних витрат входить транспортування до медичної установи або ж перевезення пацієнта до країни постійного перебування для подальшого лікування.
Відповідно, всі ці процедури та витрати повинні бути в межах страхової суми полісу.

В різних страхових компаній є різні комплекти послуг. Кожна СК визначає їх по-різному, наприклад, пакет А-С, пакети «Платинум»-«Економ» тощо. До кожного з них обов’язково входить певна стандартна програма, яка включає в себе екстрену медичну допомогу, медичні засоби, послуги телефонії та транспортування.
Для того, щоб зекономити, страхові використовують франшизи. Це певна сума грошей, яку турист повинен спочатку сплатити сам, а в разі потреби додаткових фінансів — включається вже страхова компанія. Зазвичай ця сума — близько 100-200 євро, відповідна й вартість самого страхового полісу для виїзду за кордон, в такому разі буде дешевше. Але це сумнівна економія.
Додаткові опції до страховки можуть включати при екстримальному туризмі, або якщо турист похилого віку.
Розмір суми страхування відрізняється в залежності від країни: для Європи достатньо суми від 30 000 євро, а для Канади й США — мінімум 50 000$.

Офіційно страховку можна не оформлювати для відвідування Індонезії, В’єтнаму, Кіпру, Тунісу, Турції, Чорногорії та деяких інших держав. В країнах ЄС страховка входить до обов’язкових умов перебування, але після введення безвізу її рідко питають на прикордонному контролі.
Страхування для виїзду за кордон потрібне для мандрівок в Ізраїль, США, Канаду, Австралію, Великобританію, Японію, Нову Зеландію та багато інших країн.

Статті на тему туристичного страхування

Де відпочити в Україні взимку

Відпочинок в Україні взимку

Не варто думати, що Україна підходить для подорожей лише у теплу пору року...

Читати далі
Ліки в подорож

Які ліки взяти в подорож

Аптечка є такою ж важливою частиною будь-якої подорожі, як і паспорт, туристична...

Читати далі
Страховка в Китай

Туристична страховка в Китай

Китай приваблює безліч туристів з усього світу своєю унікальною культурою...

Читати далі

Туристичне Страхування Онлайн В Україні

Планування подорожі - це завжди приємні та бентежні клопоти. Починаючи від вибору країни, списку пам'яток, обов'язкових для відвідування, вибору місця проживання і вигідних квитків до збору валіз. Однак серед усіх цих приготувань є ряд зобов'язань, про які не можна забувати. Однією з найважливіших справ, необхідних для виїзду за кордон, є оформлення туристичного страхування.

Туристичне медичне страхування - це поліс, який покриває медичні та медико-транспортні витрати людини за кордоном. Туристичне страхування є обов'язковим документом для в'їзду в закордонні країни. В багатьох країнах пред'явити туристичне страхування необхідно ще на етапі оформлення візи. Нерідко співробітник прикордонного контролю може вимагати від вас страховий поліс, і, від його наявності буде залежати, чи зможете ви потрапити в країну.

Страхування Для Виїзду За Кордон

Коли потрібне медичне страхування для виїзду за кордон? Туристичне страхування важливе не тільки як документ, необхідний для отримання візи або в'їзду в країну, але і як спосіб захистити себе.

Медичне обслуговування за кордоном коштує значно дорожче, ніж в Україні. Тому мати при собі чинний страховий поліс вигідно кожному мандрівникові. Не важливо яка мета вашої поїздки: туризм, відрядження, активний або аматорський спорт. Ризики для життя та здоров'я можуть підстерігати навіть в короткочасних поїздках. Незвичний клімат, екзотична кухня та умови життя - все це нерідко викликає хвороби у мандрівників. Більш того, туристичне страхування захищає вас не тільки від завданої шкоди здоров'ю, а й від втрати багажу або відмови в отриманні туристичної візи. Тому врятувати від непередбачених витрат вас зможе саме страховий туристичний поліс.

Кому Потрібне Туристичне Страхування:

 • Тим, хто не має біометричного паспорта;
 • Тим, хто оформлює туристичну візу;
 • Тим, хто подорожує за туристичними путівками або за допомогою турагентств (діє закон "Про туризм");
 • Мандрівникам з дітьми;
 • Якщо ваш відпочинок пов'язаний з активним туризмом або екстремальними видами спорту;
 • При відвідуванні країн з підвищеними ризиками (високий рівень злочинності, військові конфлікти, наявність небезпечних тварин, отруйних рослин і комах, неякісна питна вода, поширеність хвороб та ін.).

Туристичне Страхування Онлайн

Велика кількість мандрівників обирає туристичне страхування, орієнтуючись лише на ціну страхового поліса. Особливо це актуально тим, хто їде виключно в особистих цілях, відвідати визначні пам'ятки або заради шопінгу. Якщо ж ви бажаєте дійсно захистити себе від зайвих витрат на медичне обслуговування, то при оформленні туристичного страхування важливо звернути увагу на надійність компанії. Саме це вам пропонує платформа онлайн-страхування UKASKO.

У нас ви можете ознайомитися з актуальними рейтингами страхових компаній, рівнем їх виплат і активів. Дані регулярно оновлюються, є точними і своєчасними.

Найбільш зручною функцією онлайн платформи Ukasko.ua є можливість порівняти пропозиції різних страхових компаній, зіставити їх з надійністю фірми та вибрати найбільш вигідне для себе страхування.

В умовах покупки туристичного страхового поліса безпосередньо в офісі компанії буде досить складно зібрати всю необхідну інформацію про рейтинг фірми, цінові пропозиції та порівняти їх з чинними на ринку. Так легко переплатити або купити поліс, який по факту не може захистити вас від фінансових втрат. Тому оформляти туристичне страхування онлайн з UKASKO набагато вигідніше і безпечніше.

Страхові Поліси Онлайн

Туристичне страхування можна оформити в інтернеті, навіть з телефону. Такий спосіб має масу переваг, через те, що економить час і гроші. Оформлення туристичного страхування онлайн - це:

 • Швидко. Страховий поліс оформляється протягом 5 хвилин;
 • Доступно. Можливість купити страхування в будь-яку хвилину, з комп'ютера або з телефона;
 • Можливість порівняти фінансові показники страхових компаній;
 • Велика кількість цінових пропозицій від різних фірм;
 • Просто. Вам лише потрібно ввести свої дані та заповнити необхідні поля;
 • Страховий поліс в зручному для вас форматі. Туристичне страхування можна зберігати в телефоні, маючи завжди з собою, а також продублювати в паперовому варіанті.

Туристичні страхування, що включені в тури різних операторів, як правило, є найдешевшими й формальними. Тому, щоб дійсно мінімізувати ризики для свого здоров'я і бюджету, вам необхідно контролювати або самостійно займатися питаннями страхування.

Що Містить У Собі Страхування За Кордон

Обираючи туристичне страхування для поїздок за кордон, ви побачите безліч пропозицій від різних страхових компаній. Кожна з них пропонує як базові пакети обслуговування, так і можливість підключення додаткових опцій.

Базове туристичне страхування, як правило, містить у собі відшкодування збитків здоров'ю через нещасні випадки та загальні захворювання. Даний туристичний поліс можна розширити, включивши в нього, наприклад, стоматологічне обслуговування, відшкодування в разі втрати багажу чи скасування рейса, і навіть за відмову в отриманні візи. На сайті UKASKO ви можете вибрати варіант страхування, що не тільки вас задовольнить, а і зможе максимально захистити

Скільки Коштує Страхування

Вартість туристичного страхового поліса залежить від:

 • Країни призначення;
 • Тривалості перебування на території іншої країни;
 • Мети поїздки;
 • Тарифного пакета.

Оформити Страхування Для Мандрівників з UKASKO

З UKASKO ви можете вибрати найбільш слушний варіант туристичного страхування та оформити його всього за 5 хвилин. Ви отримуєте повний доступ до пропозицій на ринку і докладний опис кожного тарифу страхування. Страхові поліси різних компаній легко порівняти між собою і не переплачувати за туристичне страхування.

Вам не потрібно шукати страхову компанію у своєму місті, очікувати в черзі та витрачати час і гроші на послуги агента. Після оформлення туристичного страхування ви отримуєте електронний поліс на пошту, також, він завжди доступний на сайті UKASKO в особистому кабінеті. Якщо є бажання, можна завжди зберегти документи на телефон, планшет або ноутбук.

Надрукувати туристичне страхування Ви можете самостійно, якщо вважаєте за краще мати такі документи в паперовому вигляді.

Читати далі