Як Отримати Мікропозику На Картку Цілодобово

Зміст

  1. Які документи потрібні, щоб оформити мікропозику на картку в Україні
  2. Хто може оформити мікропозику за допомогою платформи UKASKO
  3. Як це працює?

Багато людей не мають можливості отримати кредит в банку. Щоб оформити позику в банку, потрібно пройти досить довгу процедуру. Для кредиту в банку потрібно надавати довідки про доходи, шукати поручителів або підтвердити свою платоспроможність за допомогою застави або майна. Після подачі заявки вона розглядається кілька днів. Тому не всім підходить кредит в банку. Якщо ви працюєте неофіційно, студент або маєте не ідеальну кредитну історію, то шансів отримати позику у вас небагато. Або якщо гроші потрібні ось буквально вже сьогодні. Тоді єдиним виходом залишається мікропозика.

Які документи потрібні, щоб оформити мікропозику на картку в Україні

Що таке мікропозика? Мікропозика - це невеликий кредит, який видається мікрофінансової організацією. Зазвичай сума мікропозики не перевищує 30000 грн і видається на короткий термін.

У чому переваги мікропозик:

  • процедура видачі мікропозики займає не довше години;
  • є можливість оформити мікропозику як у відділенні МФО (мікрофінансової організації), так і онлайн на сайті;
  • мінімальний пакет документів;
  • гнучкі вимоги до позичальника;
  • великий вибір організацій, які підтримують програму мікропозик.

Для того, щоб оформити мікропозику, потрібно мати при собі лише паспорт та ідентифікаційний код. Ну а у випадку з кредитом на картку необхідно також вписати її номер.

У більшості мікрофінансових установ досить вказати лише номер телефону, платіжну карту й паспортні дані. Деякі з МФО також можуть запросити адресу реєстрації, водійські права або відомості про роботу. Але такі умови зустрічаються досить рідко. Якщо ви не можете надати цю інформацію, то завжди можна вибрати іншу організацію й оформити мікропозику в ній.

Хто може оформити мікропозику за допомогою платформи UKASKO

Всього на території України діє понад вісімдесят організацій, що видають мікропозики. Оскільки конкуренція досить велика, МФО намагаються йти назустріч своїм клієнтам. Вони підлаштовуються під їх потреби, не завищують вимоги та необхідний пакет документів, не перевантажують процес оформлення мікропозики зайвими деталями чи бюрократичними нюансами.

До віку позичальника також висуваються мінімальні умови. Головне, щоб клієнт був повнолітнім, тобто старше 18-ти років. Багатьох цікавить, чи зможуть отримати кредит пенсіонери. У банках їм часто відмовляють. Однак, згідно зі статистикою, пенсіонери є надійними позичальниками, які виплачують борги вчасно. Тому МФО охоче кредитує людей на пенсії. Більшість мікропозик компанії видають клієнтам до 75 років, однак є й такі фірми, хто підняв вікову планку до 90 років.

Також конкуренція в сфері мікропозик спонукає організації всіляко залучати клієнтів. Так, багато хто з них знижують рівень процентних виплат для тих, хто бере мікропозику вперше. Інші навпаки пропонують постійним клієнтам гнучку систему лояльності. Тому якщо бажаєте оформити мікропозику з максимальною вигодою - рекомендуємо вам скористатися можливостями платформи UKASKO.

UKASKO не є кредитною організацією. UKASKO - це агрегатор, що дозволяє порівняти пропозиції на ринку. Наші послуги абсолютно безкоштовні.

Як це працює?

Вам потрібно оформити мікропозику. Ви вводите бажану суму та термін кредитування на сайті та моментально на сторінку виводяться пропозиції від різних організацій. Після цього порівнюєте їх умови й переходите за вподобаним варіантом мікропозики на сайт кредиторів.

Це зручно, швидко та безкоштовно. Ви оформляєте мікропозику з максимальною вигодою для себе, ще й самі обираєте умови кредитування. Крім того, можна подати заяву в кілька компаній, щоб прискорити процедуру отримання мікропозики на картку.

Вибрати Вигідний Кредит На Карту

Швидке оформлення за 5 хвилин

Підібрати