Хто може отримати мікрокредит онлайн і що для цього необхідно в Україні?

Зміст

 1. Хто може отримати мікрокредит в Україні та що для цього потрібно?
 2. Де отримати швидку мікропозику в Україні?
 3. Чому зручно і просто підібрати кредит саме у нас?
 4. Умови видачі та способи погашення термінової позики
 5. Мікропозика онлайн - ключ до вирішення термінових фінансових проблем

Хто може отримати мікрокредит в Україні та що для цього потрібно?

У важкій ситуації важливо мати підтримку близьких людей і тверду опору під ногами. Але неприємності не питають у нас, чи готові ми зіткнутися з ними. І часто неприємності застають нас у самий невідповідний момент, і не завжди є у кого просити допомоги. А з огляду на невисокі зарплати, карантин та складну епідеміологічну ситуацію в усьому світі мати про запас деяку суму "на чорний день" вдається не всім.

Тому так зростає популярність МФО. Це мікрофінансові організації, які видають кредит онлайн на картку. У банку отримати кредит набагато складніше. Вони ускладнили процедуру отримання позики та тепер оформлення кредиту займає до декількох днів. Потрібні довідки з роботи й поручительство від знайомих або колег. Але навіть при повному пакеті необхідних довідок і підтверджень не всі заявки на кредит схвалюються банком. І де в такій ситуації брати гроші людям, які знаходяться в складному становищі?

Де отримати швидку мікропозику в Україні?

На допомогу тим, кому терміново потрібні гроші, приходять позики від МФО. Вони надають можливість взяти позику онлайн усім охочим. Важливо, щоб клієнт був повнолітнім і був громадянином України.

Оформляти мікрокредит онлайн дуже просто і швидко. В Україні є понад 80-ть мікрофінансових організацій, і кожна з них має відділення в багатьох містах. І звичайно ж, має сайт, на якому є функціонал для отримання кредиту онлайн. Фактично, МФО зараз можна зустріти мало не на кожній вулиці. Але чи варто оформляти мікрокредит в першому ж офісі або сайті мікрофінансової компанії? Або як знайти для себе найвигідніший варіант термінового кредиту?

Чому зручно і просто підібрати кредит саме у нас?

Принцип видачі кредитів мікрофінансових компаній схожий між собою та не має суттєвих відмінностей. Але різниця все ж є. І полягає вона у кредитних пропозиціях. Тому перед тим, як оформити моментальний кредит онлайн, рекомендується порівняти умови кредитування і порахувати відсоток переплати позики.

Найлегше це зробити на нашому сайті. Перейшовши у вкладку Кредитування ви вводите потрібну вам суму і термін кредиту. Після цього на сторінці ви побачите пропозиції позик від наших партнерів, надійних мікрофінансових організацій, із зазначенням відсоткової ставки в день. І зможете порівняти мікрокредити від різних організацій і вибрати той, який вигідний саме вам.

Але на нашому сайті ви можете не тільки порівняти варіанти моментальних кредитів. Ви також можете натиснути на ті мікрокредити, які вас зацікавили, і відразу ж перейти на сайт МФО для оформлення кредиту. Таким чином ви отримуєте додаткові переваги:

 1. Економія часу;
 2. Економія коштів;
 3. Можливість подачі заявок відразу в кілька МФО;
 4. Підвищення ймовірності схвалення заявки на кредит.

Звертаємо вашу увагу, що ми є агрегатором цін, а не мікрофінансовою організацією. Ми не кредитуємо наших клієнтів, а надаємо інформацію і можливість вибору найвигіднішої позики на ринку.

Використання сайту UKASKO.UA абсолютно безкоштовне. Вибравши кредит на нашому сайті, ви не платите ніяких додаткових комісій і прихованих відсотків.

Умови видачі та способи погашення термінової позики

Що потрібно для того, щоб оформити позику онлайн на картку? Вимоги МФО мінімальні. Вам потрібно:

 1. Мати паспорт й ІПН;
 2. Чинний номер телефону;
 3. Банківську карту для отримання кредиту.

І все. Деякі компанії можуть просити надати їм фото з документами, але на нашому сайті ви можете вибрати варіанти мікрокредитів без фото або зворотних дзвінків.

Детальну інформацію про погашення мікрокредиту ви знайдете на сайті МФО, пропозицію якої ви виберете. Однак основні принципи виплати онлайн кредиту практично у всіх організацій однакові.

Для того, щоб не платити неустойку за кредитом, вам потрібно закрити позику до кінця зазначеного в договорі терміну. Після зазначеної в угоді дати на кредит можуть нараховуватися підвищені відсотки, тому щоб уникнути переплати, важливо сплатити позику в строк.

Найпростіший і найшвидший спосіб оплати онлайн кредиту - це банківська картка. Таким чином гроші моментально зараховуються на рахунок МФО і дозволяють уникнути прострочення по кредиту. Також багато компаній надають можливість оплати мікрокредиту через касу банку або за номером розрахункового рахунку. Це зручно для тих, хто не має платіжної картки, але тут є один нюанс. Не варто погашати кредит в останній день терміну за допомогою оплати на розрахунковий рахунок. Адже гроші на рахунок йдуть до 3-4 робочих днів, з урахуванням того, що оплата зроблена в першій половині робочого дня. Тобто, сплативши позику таким способом, ви можете все одно отримати штраф за прострочення кредиту через цю особливість роботи банківської системи.

Деякі МФО надають можливість оплати кредиту бонусами, без витрати власних коштів. Наприклад, наш партнер, Loany. Бонуси мають постійні клієнти, хоча багато компаній навпаки надають божевільні знижки на кредит новачкам. Тому такі системи лояльності та спеціальні пропозиції позик - це зайвий привід порівняти умови кредитування різних організацій на сайті UKASKO.UA.

Мікропозика онлайн - ключ до вирішення термінових фінансових проблем

При грамотному підході оформлення мікропозик онлайн - це спосіб вирішити неприємну ситуацію або допомогти собі протриматися до наступної зарплати. До того ж мікрокредит можна отримати цілодобово, навіть вночі. Що теж дозволяє впоратися з непередбаченими обставинами. Головне, не дійте необдумано і обов'язково порівняйте умови видачі кредиту в різних фірмах за допомогою UKASKO.UA!

Вибрати Вигідний Кредит На Карту

Швидке оформлення за 5 хвилин

Підібрати