Наша мета - спростити процедуру страхування для українців. Без переплат, зайвих паперів і черг. Головна цінність для нас - це ваш час!

Ідея платформи онлайн-страхування UKASKO зародилася в 2017 році. Маючи багаторічний досвід роботи з ринком автомобільних послуг, ми вивчили всі тонкощі цієї сфери.

Оскільки більшу частину часу оформлення ОСЦПВ забирає очікування в чергах, ми шукали спосіб здійснювати реєстрацію онлайн. У лютому 2018 року було прийнято Закон України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". І навесні 2018 року команда UKASKO почала працювати над створенням власної онлайн платформи.

І навесні 2018 року команда UKASKO почала працювати над створенням власної онлайн платформи.

Далі ми розширили сферу діяльності можливостю оформити туристичне страхування та отримати мікрокредит онлайн. У 2020 році ми активно працюємо над тим, щоб знизити рівень бюрократії в Україні і максимально спростити всі процеси.

Переваги UKASKO

Швидко

Оформлення поліса за 5 хв

Зручно

Доступ до полісу в особистому кабінеті, зберігання в телефоні

Економно

Вибирайте найвигідніші страховки

Страхування автомобілів ОСЦПВ онлайн

Поліс ОСЦПВ має придбати кожен власник наземного транспорту. Це регулюється законодавством України. У разі ДТП даний поліс відшкодовує збитки, а відтак надає змогу зберегти ваш бюджет.

На сайті UKASKO у Вас є можливість оформити ОСЦПВ швидко і зручно. Електронний поліс є чинним документом. Його не обов'язково роздруковувати та зберігати в бардачку, щоб не загубити. Поліс буде завжди під рукою.

підібрати

Туристичне страхування для виїзду за кордон

Туристичне страхування гарантує відшкодування збитків у разі звернення по медичну допомогу за кордоном. Це працює дуже ефективно, адже розцінки на медичне обслуговування в інших країнах дуже високі. Туристичне страхування пропонує різні пакети послуг і додаткових опцій. На UKASKO ви вибираєте підходящий варіант і оформляєте поліс онлайн. І не платите нічого посереднику.

підібрати

Взяти онлайн кредит на карту

На сайті UKASKO ви отримуєте можливість порівняти пропозиції мікрофінансових організацій і оформити у наших партнерів отримуєте можливість оформити кредит онлайн на карту цілодобово. UKASKO пропонує всі доступні пропозиції на ринку, без комісії і прихованих доплат. Вам не потрібно надавати документи про фінансовий стан, довідки і зайві документи. Ви просто вибираєте відповідну компанію і варіант кредиту на сайті UKASKO, переходите на сайт партнера та вводите свої дані і необхідну суму. І вже через 5 хвилин гроші будуть у вас на карті.

підібрати

Страховка UKASKO: страхові поліси онлайн

Оформляючи страховку онлайн з UKASKO, ви не переплачуєте. А також економите не тільки гроші за послуги агентів і посередників, а й свій час. З UKASKO ви отримуєте необхідні документи без зайвих паперів, поїздок всього за 5 хв.

UKASKO - прозора та чесна компанія. Ми завжди готові підтримати діалог з клієнтом і надати будь-яку допомогу на всіх етапах оформлення поліса.

Дякуємо, що довіряєте нам!

Кирило

CEO

Настя

Копірайтер

Данил

Менеджер з розвитку

Ольга

Оператор техпідтримки

Ваня

SEO