Наша мета - спростити процедуру страхування для українців. Без переплат, зайвих паперів і черг. Головна цінність для нас - це ваш час!

Ідея платформи онлайн-страхування UKASKO зародилася в 2017 році. Маючи багаторічний досвід роботи з ринком автомобільних послуг, ми вивчили всі тонкощі цієї сфери.

Оскільки більшу частину часу оформлення ОСЦПВ забирає очікування в чергах, ми шукали спосіб здійснювати реєстрацію онлайн. У лютому 2018 року було прийнято Закон України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". І навесні 2018 року команда UKASKO почала працювати над створенням власної онлайн платформи.

І навесні 2018 року команда UKASKO почала працювати над створенням власної онлайн платформи.

Далі ми розширили сферу діяльності можливостю оформити туристичне страхування та отримати мікрокредит онлайн. У 2020 році ми активно працюємо над тим, щоб знизити рівень бюрократії в Україні і максимально спростити всі процеси.

Переваги UKASKO

Швидко

Оформлення поліса за 5 хв

Зручно

Доступ до полісу в особистому кабінеті, зберігання в телефоні

Економно

Вибирайте найвигідніші страховки

Страхування автомобілів ОСЦПВ онлайн

Поліс ОСЦПВ має придбати кожен власник наземного транспорту. Це регулюється законодавством України. У разі ДТП даний поліс відшкодовує збитки, а відтак надає змогу зберегти ваш бюджет.

На сайті UKASKO у Вас є можливість оформити ОСЦПВ швидко і зручно. Електронний поліс є чинним документом. Його не обов'язково роздруковувати та зберігати в бардачку, щоб не загубити. Поліс буде завжди під рукою.

підібрати

Туристичне страхування для виїзду за кордон

Туристичне страхування гарантує відшкодування збитків у разі звернення по медичну допомогу за кордоном. Це працює дуже ефективно, адже розцінки на медичне обслуговування в інших країнах дуже високі. Туристичне страхування пропонує різні пакети послуг і додаткових опцій. На UKASKO ви вибираєте підходящий варіант і оформляєте поліс онлайн. І не платите нічого посереднику.

підібрати

Взяти онлайн кредит на карту

На сайті UKASKO ви отримуєте можливість порівняти пропозиції мікрофінансових організацій і оформити у наших партнерів отримуєте можливість оформити кредит онлайн на карту цілодобово. UKASKO пропонує всі доступні пропозиції на ринку, без комісії і прихованих доплат. Вам не потрібно надавати документи про фінансовий стан, довідки і зайві документи. Ви просто вибираєте відповідну компанію і варіант кредиту на сайті UKASKO, переходите на сайт партнера та вводите свої дані і необхідну суму. І вже через 5 хвилин гроші будуть у вас на карті.

підібрати

Страховка UKASKO: страхові поліси онлайн

Оформляючи страховку онлайн з UKASKO, ви не переплачуєте. А також економите не тільки гроші за послуги агентів і посередників, а й свій час. З UKASKO ви отримуєте необхідні документи без зайвих паперів, поїздок всього за 5 хв.

UKASKO - прозора та чесна компанія. Ми завжди готові підтримати діалог з клієнтом і надати будь-яку допомогу на всіх етапах оформлення поліса.

Дякуємо, що довіряєте нам!

Кирило

CEO

Настя

Копірайтер

Данил

Head Of Development Department

Ольга

Customer Support Manager

Ваня

SEO

Леся

Customer Support Manager

Юлія

Customer Support Manager

Про нас пишуть ЗМІ

Актуальні новини дня України та світу на Українському новинному порталі
Перейти
2020-07-23
Телевізійна служба новин
«Телевізійна служба новин» - щоденна програма новин
Перейти
2020-12-14
Українське незалежне інформаційне агентство новин
Перейти
2020-11-04
«Сегодня» - всеукраїнська щоденна суспільно-політична газета
Перейти
2020-12-30
«Україна» український загальнонаціональний телеканал входить в медіахолдинг
Перейти
2020-12-30
Kiss FM - партнер Ukasko
Kiss FM - Танцювальна радіостанціям - інформаційно-розважальні програми
Перейти
2021-01-26
AIN.UA - популярний український інтернет-журнал, присвячений стартапам
Перейти
2021-01-29
Rbc_Ua - партнер Ukasko
Останні новини України та світу, політичні та аналітичні статті
Перейти
2021-01-29
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону