Страхова компанія Мотор-Гарант

Про страхову компанію Мотор-Гарант

Страхова компанія "МОТОР-ГАРАНТ" - надійна компанія, яка надає широкий спектр страхових послуг і забезпечує гідний рівень сервісу. Компанія має 28 страхових ліцензій та є учасником багатьох страхових асоціацій та об'єднань.

Загальна інформація про страхову "Мотор-Гарант"

Ліцензія :
АЕ 190416 від 30.11.2012
Головний офіс :
69068, м. Запоріжжя, вул. Вересаєва, 3
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Вкажіть країну
{{ formatDate(client) }} Вкажіть кількість та вік
Bкажіть хоча б одну людину
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
123 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК Мотор-Гарант

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Глеб

Случай ДТП произошел 11.02.2020г. Собрал все документы, прошел суд и признал виновником водителя Агапова, застрахованного в компании. После звонка к менеджеру Павлу он сообщил что СК принято решение о выплате компенсации на конец августа но денег на счету я не вижу. Пострадавшая сторона - автомобиль Mitsubishi Space Star Гос номер АХ3533СХ

Леша

Последний раз оформлял ОСАГО у них, и планирую продлевать. Нравится их обслуживание, грамотные консультации и подход к клиенту. Ну и цены приятные.

Оля

Во время консультации менеджеры хорошо проконсультировали меня по вовпросам страховки, и рассказали достоинства и недостатки разных полисов, посоветовали что лучше оформить. Спасибо.

Лидия

Страховала в мотор-гаранте имущество, получила выплату после пожара на даче. Не заметила со стороны компании затягивания процесса, поэтому оформила у них и осаго. Надеюсь, они во всех сферах страхования работают ответственно и слаженно.

Ирина

Слышала много хороших отзывов о Мотор Гаранте, поэтому выбрала эту страховую. Оформляла полис онлайн, очень удобно и быстро. С выплатами пока дела не имела.

Игнат

Привлекательные цены и простой и понятный сайт. Оформил без проблем, полис быстро пришел на почту. Все понравилось. Доволен.

Надія

Був випадок, страхувала автоцивілку. Нюанси деякі виникли, але їх допомогли вирішити менеджери компанії. Дякую.

Лёша

Страховался в МоторГаранте несколько лет, было одно ДТП. Компания нормально заплатила, я доволен. Достаточно быстро. Обслуживание тоже неплохое. Советую.

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі