Страхова компанія UBI-COOP

Про страхову компанію UBI-COOP

Страхова компанія UBI-COOP
Історія АТ «СГ«UBI-COOP» почалася з 1997 року. Фінансову стабільність і надійність компанії підтверджено найавторитетнішими рейтинговими агентствами. UBI-COOP є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), и стабільно має найкращі оцінки за крітерієм якості и швідкості врегулювання страхових віпадків, а такоже відсутності скарг.

Загальна інформація про страхову "Юбі Коп"

Ліцензія :
AE №196851 від 12.04.2013 року
Головний офіс :
02000, м. Київ, просп. Перемоги 41А
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Вкажіть країну
{{ formatDate(client) }} Вкажіть кількість та вік
Bкажіть хоча б одну людину
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
73 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК UBI-COOP

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Иван

Надежная компания, года три уже покупаю страховку у них. Приятные ребята

Алина

Оформила полис действительно быстро. После оплаты, готовый полис получила по электронной почте. Рекомендую!

Дмитрий

Эту страховую посоветовал брат, однажды он попал в небольшое дтп и ему буквально в течении месяца выплатили средства на ремонт авто, его супргуга пользовалась другой страховой компанией и тоже попала в дтп но возни с другой страховой было очень много и деньги выплатили после 3х месяцев звонков и требований и то не всю сумму а только часть, страховая не хотела брать на себя риск. Поэтому пользуюсь старыми проверенными методами и советами от близких людей при выборе страховой компании. Будьте аккуратнее на дорогах!

Галина

Да, компания громкого имени не имеет, зато цена полиса была очень приятная. Страховых случаев, слава богу не случалось, поэтому оцениваю сугубо по соотношению цена/качество. Работники ответственные и компетентнеы, мне понравилось, что смогли дать ответы на все мои вопросы и пояснить то, что я не понимала, а также предупредили об изменениях в заполнении данных для оформления ОСАГО.

Алина

Произошел страховой случай. В течении 2х недель оформили происшествие и пострадавшие получили выплаты. Ко мне не придирались, все хорошо и быстро.

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі