Страхова компанія ERV

Про страхову компанію ERV

Eurotravelins Страхова компанія
Компанія "ERV" є міжнародною страховою фірмою, існування якої почалося в 1907 році. В Україні відділення компанії почало функціонувати в 2006 році, маючи за плечима столітній досвід страхування. Компанія спеціалізується на туристичному страхуванні і займає одне з лідируючих місць в даній галузі.

Загальна інформація про страхову "ERV"

Ліцензія :
Головний офіс :
04071, м Київ, вул. Спаська 5, оф. 15 (2 поверх)
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда

Відгуки про СК ERV

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Лена

Хорошие варианты и цены на страховку. Когда нужен бюджетный вариант - рекомендую обратиться сюда.Страхуюсь тут уже года два. За границей чп не случалось, поэтому компанией довольна сполна.

Анатолий

Оформлял у них свою первую туристическую страховку для вылета за границу. Прошло все легко и быстро. Страховые выплаты, слава богу, не понадобились. Понравилось теплое отношение к клиенту и очень простое и человечное общение. Однозначно оставили хорошее впечатление.

Наталья

Был опыт общения со страховой, в последней поездке сын приболел, кашлял и температурил. Пришлось обратиться к врачу, так как ребенок маленький, запускать страшно и подручными средствами лечить тоже не выходило. Связались с ЕРВ, боялась что толку от страховки не будет. Но нет. Работники рассказали, что необходимо требовать от клиники. Затраты были не большие, а по приезду их компенсировали. Приятно иметь дело с хорошей страховой.

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Зміна суми виплат за страховкою ОСЦПВ

Нині ми постійно читаємо новини. Але не щоб дізнатися останні плітки, а щоб дізнатися, що з нашим будинком...

Читати далі
preview

Нульове розмитнення авто в Україні

На час воєнного стану Владою України прийнято Закон "Про внесення змін до податкового кодексу України...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2022

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі