Страхова компанія ERV

Про страхову компанію ERV

Eurotravelins Страхова компанія
Компанія "ERV" є міжнародною страховою фірмою, існування якої почалося в 1907 році. В Україні відділення компанії почало функціонувати в 2006 році, маючи за плечима столітній досвід страхування. Компанія спеціалізується на туристичному страхуванні і займає одне з лідируючих місць в даній галузі.

Загальна інформація про страхову "ERV"

Ліцензія :
Головний офіс :
04071, м Київ, вул. Спаська 5, оф. 15 (2 поверх)
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда

Відгуки про СК ERV

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Лена

Хорошие варианты и цены на страховку. Когда нужен бюджетный вариант - рекомендую обратиться сюда.Страхуюсь тут уже года два. За границей чп не случалось, поэтому компанией довольна сполна.

Анатолий

Оформлял у них свою первую туристическую страховку для вылета за границу. Прошло все легко и быстро. Страховые выплаты, слава богу, не понадобились. Понравилось теплое отношение к клиенту и очень простое и человечное общение. Однозначно оставили хорошее впечатление.

Наталья

Был опыт общения со страховой, в последней поездке сын приболел, кашлял и температурил. Пришлось обратиться к врачу, так как ребенок маленький, запускать страшно и подручными средствами лечить тоже не выходило. Связались с ЕРВ, боялась что толку от страховки не будет. Но нет. Работники рассказали, что необходимо требовать от клиники. Затраты были не большие, а по приезду их компенсировали. Приятно иметь дело с хорошей страховой.

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

  • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
  • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
  • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Нульове розмитнення авто в Україні

На час воєнного стану Владою України прийнято Закон "Про внесення змін до податкового кодексу України...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2022

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі
preview

ОСЦПВ для пенсіонерів

Страхування ОСЦПВ обов'язкове практично для всіх власників наземного транспорту...

Читати далі