Страхова компанія Оберіг

Про страхову компанію Оберіг

Оберіг Страхова компанія
Страхова компанія заснована в 2014 році. На даний момент "Оберіг" має 11 ліцензій на обов'язкове і добровільне страхування, понад 1000 регіональних представництв і 46 центрів сервісного обслуговування клієнтів. Також є 500 автомобілів технічної допомоги і 1000 сучасних евакуаторів по всій країні, які готові надати допомогу 24/7.

Загальна інформація про страхову "Оберіг"

Ліцензія :
Розпорядження НФП №1711 від 05.09.2019 року
Головний офіс :
03040, м. Київ, вул. Васильківська 14
Сайт :
https://www.oberig-sg.com/
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
,
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
90 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК Оберіг

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Добровільский Анатолій Миколайович

Дуже сумнівним для мене було рішення купувати поліс онлайн. Та жінка сказала, що то можливо. Одразу подзвонив дівчатам, все розповіли та допомогли оформити. Дуже дякую за витрачений час!

Николай

Спасибо за вашу работу! Доволен размером выплаты и вашей работой в целом. Решили вопрос быстро, с выплатами не затягивали. Имеет смысл опять у вас страховаться. Спасибо!

Матвій

Сумлінна праця Оберіга справила на мене враження. Не пошкодував, що обрав для автоцивілки саме її. Огляд, експертиза та оофрмлення потрібних документів пройшли швидко. Претензій до компанії не маю.

Света

Был страховой случай в Таиланде, страховая связалась с клиникой и оплатила лечение за исключением некоторых мелочей. Связь с клиникой заняла некоторое время, но выплату в принципе произвели быстро. Все согласно договору.

Наталия

Здравствуйте! Очень хочется оставить отзыв и предостеречь от услуг этой копании особенно перед 3-ми лицами. Столкнулась с Оберигом так называемым из-за виновника ДТП в начале декабря. К персоналу у меня нет замечаний ребята МОЛОДЦЫ отстаивают финансы компании, но политика самой компании по ответственности это КОШМАР, виновник ДТП повредил заднюю левую дверь вмятина прилична + стесана ручка, бампер, молдинг, арка- которую нужно менять, она вся помятая и стесана, так вот за ремонт этих всех повреждений мне насчитали аж 14 000 грн. из них франшиза 2500 грн. на вопрос где за такие деньги можно отремонтировать это все, ответ не получила, сказали что считали согласно законодательства Украины ( ответ профессиональный!). В связи с этим прошу всех кто переступил порог этой компании, прежде чем осуществлять страхование в этой компании подумайте не только о себе и о своих сэкономленных деньгах, а и о тех перед кем Вы будите нести ответственность. По выплате ДС там еще есть отдельная история.

Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону