Страхова компанія Оберіг

Про страхову компанію Оберіг

Оберіг Страхова компанія
Страхова компанія заснована в 2014 році. На даний момент "Оберіг" має 11 ліцензій на обов'язкове і добровільне страхування, понад 1000 регіональних представництв і 46 центрів сервісного обслуговування клієнтів. Також є 500 автомобілів технічної допомоги і 1000 сучасних евакуаторів по всій країні, які готові надати допомогу 24/7.

Загальна інформація про страхову "Оберіг"

Ліцензія :
Розпорядження НФП №1711 від 05.09.2019 року
Головний офіс :
03040, м. Київ, вул. Васильківська 14
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Середньо
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
90 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК Оберіг

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Добровільский Анатолій Миколайович

Дуже сумнівним для мене було рішення купувати поліс онлайн. Та жінка сказала, що то можливо. Одразу подзвонив дівчатам, все розповіли та допомогли оформити. Дуже дякую за витрачений час!

Ukasko

Добридень, Анатолій! Ми дуже раді, що Вам сподобався наш сервіс. Дякуємо, що довіряєте нам!

Николай

Спасибо за вашу работу! Доволен размером выплаты и вашей работой в целом. Решили вопрос быстро, с выплатами не затягивали. Имеет смысл опять у вас страховаться. Спасибо!

Ukasko

Николай, спасибо за Ваш выбор! Рады сотрудничать с Вами.

Матвій

Сумлінна праця Оберіга справила на мене враження. Не пошкодував, що обрав для автоцивілки саме її. Огляд, експертиза та оофрмлення потрібних документів пройшли швидко. Претензій до компанії не маю.

Света

Был страховой случай в Таиланде, страховая связалась с клиникой и оплатила лечение за исключением некоторых мелочей. Связь с клиникой заняла некоторое время, но выплату в принципе произвели быстро. Все согласно договору.

Наталия

Здравствуйте! Очень хочется оставить отзыв и предостеречь от услуг этой копании особенно перед 3-ми лицами. Столкнулась с Оберигом так называемым из-за виновника ДТП в начале декабря. К персоналу у меня нет замечаний ребята МОЛОДЦЫ отстаивают финансы компании, но политика самой компании по ответственности это КОШМАР, виновник ДТП повредил заднюю левую дверь вмятина прилична + стесана ручка, бампер, молдинг, арка- которую нужно менять, она вся помятая и стесана, так вот за ремонт этих всех повреждений мне насчитали аж 14 000 грн. из них франшиза 2500 грн. на вопрос где за такие деньги можно отремонтировать это все, ответ не получила, сказали что считали согласно законодательства Украины ( ответ профессиональный!). В связи с этим прошу всех кто переступил порог этой компании, прежде чем осуществлять страхование в этой компании подумайте не только о себе и о своих сэкономленных деньгах, а и о тех перед кем Вы будите нести ответственность. По выплате ДС там еще есть отдельная история.

mlad1981

НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Звернувся в цю компанію по страховому випадку ОСАГО. В офісі знаходилося 7 працівників. Одразу вразило відношення до клієнтів. При спробі пояснити ситуацію, почув: "Зачем Вы сюда приехали, мы не поможем, офис этим не занимается, пишите онлайн и ждите..." зустрів пан Коваль (як мінімум згодом так назвався, оскільки в жодного працівника не таблички, не бейджека з ПІБ не було). Експерт подивився, звісно, після неодноразових дзвінків та нагадувань і прохань. Фахівець непоганий, але вартість робіт занизив і не все врахував. Далі більше - після знову ж дзвінків, листів... Прислали зразок заяви і суму. Запропонували за відкат вирішити за 3 дні.... Справжні патріоти України... Написали заяву, 1 в елвигляді та 1 Новою поштою відправили, хоча зразок заяви не відповідає законодавству. Далі тиша - на Нову пошти ніхто не йде хоча вона поруч зі страховою. Знову нагадую неодноразово. Забирають. І далі тиша. Нагадую і нібито передали далі кудись там.... А виплати не має... Ще й з клієнта самі повинні франшизу забирати ми чи як? На даний момент, НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Є в мстбу список страхових, які між собою самі вирішують спори без залучення клієнтів. Тепер до них лише, а не зекономити 100грн і чекати півроку...

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Скільки Коштує Страхування на Скутер (Мопед) в Україні

Досить велика кількість людей в Україні вибирає двоколісний транспорт ...

Читати далі
preview

Що робити, якщо евакуювали машину в Києві

Згідно зі звітом мера Києва Віталія Кличка за 2020 рік було евакуйов...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2021

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону