Страхова компанія USI

Про страхову компанію USI

Страхова компанія - USI - Ю.Ес.Ай
Компанія веде свою діяльність на підставі 22 ліцензій, пропонуючи клієнтам продукти обов'язкового і добровільного страхування. "USI" входить до списків провідних вітчизняних страхових компаній.

Загальна інформація про страхову "USI"

Ліцензія :
свідоцтво №165 про асоційоване членство в МТСБУ від 23.05.2017 року
Головний офіс :
04210, м. Київ, пр. Героїв Сталінграду 4, корпус 6а, 2 поверх
Сайт :
https://usi.net.ua/
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
73 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК USI

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Дима

Страховал служебную газель тут, по двум авариям были возмещения. Нормальная страховая!

Максим

Мне есть чем поделиться с вами. За последние несколько лет было 2 ДТП, Первый страховой полис был куплен в другой фирме. Выплат, чтоб вы понимали, я так и не дождался и сужусь с той компанией до сих пор. Второй полис я покупал уже в юэсай. С ними вопросы решились в течении месяца. Разница на лицо. Надеюсь, мой опыт кому-то поможет определиться.

Кристина

Задоволена сервісом та ставленням працівників

Анна

Вчора отримала компенсацію за ремонт мого автомобіля в повному обсязі. Дякую за те, що ви виконуєте обіцянки та виплачуєте гроші. Я задоволена страхуванням та компанією вцілому.

Василий

Все понравилось. Быстро подобрали выгодное предложение!!! Удивило, что ребята не берут за свою работу НИЧЕГО!....ну кроме благодарности клиентов! С-п-а-с-и-б-о!!

USI

Рады, что вам понравился наш сервис!

АндрМей МаМлицкий

В нарушение собственного договора страхования, оплату по страхованию covsd-19 не выполнили. Категорически не советую!

Антон

Не выплачивают . А сотрудники компании постоянно обманывают. Выплаты только через жалобы и суды. И то не факт

Сергій

Моя Історія.. Дтп від 01.10.2020р. Звернувся 5.10.2020р до представництва "USI" ТДВ «Страхова компанія «Ю.Ес.Ай» про настання страхового випадку з водієм застрахованим саме в ТДВ «Страхова компанія «Ю.Ес.Ай» і надав всі необхідні документи. Відповідно до Закону України відшкодування здійснюється протягом 90 днів з дня отримання страховиком заяви на виплату. Тобто крайній строк виплати припадав на 03.01.2021р., проте виплата і по цей час не відбулась , на 18.02.21р , пройшло більше ніж 130 днів, в компанії мені відповідают з лютого 2020р.-- " Ви в черзі ,чекайте!" без пояснень! Можливо мій відгут видалять. На мою думку з ціею компанією краще не зв'язуватися. Нікому не рекомендую.

Olesya

Полное игнорирование условий договора. Страховой случай за октябрь "не вылет за границу" по причину Ковида. Просрочены все мыслимые и не мыслимые сроки. По итогу 4 месяца - выплаты нет. Не понимаю кто по своей воле будет обращаться в эту страховую.

Алексей

Добрый день. На сегодня просрочка по выплате - 40дней. Страховой случай 5894. Виновник торжества и я - оба клиенты данной компании. Казалось бы все должно пройти быстро. В итоге все как и у всех остальных. Занижение убытка в два раза, отговорки про бухгалтерию, никаких вразумительных ответов. Буду вынужден нанимать юриста, направлять жалобу. Вывод: обходите десятой дорогой эту страховую. Крайне негативное впечатление(я умудрился и вторую машину тут застраховать, придется покупать еще одну страховку у нормальной компании)...

Не рекомендую

В ноябре 2020 решили полететь семьёй в Египет. Приобрели тур, и соответственно страховку USI (Ю.Ес.Ай) , но результаты пцр огорчили. Далее больничные изоляция, и как результат обращения в страховую на возмещения стоимости. И начались качели: долгие не понятные переписки страховой с тур оператором join ap, запросы на которые якобы не получены ответы тур оператора, а после «дошлите не достающие документы” (хотя первоначальный список несколько раз уточнялся), в итоге по состоянию на сегодня 29.03.2021, деньги страховая так и не перечислила, ссылаясь на отсутствие необходимых подтверждений от тур оператора, который к стати нам скинул подтверждения всех ответов в страховую. Думаем обращаться в суд! Данную страховую исходя из вышеизложенного рекомендуем Обходить стороной, их представители говорят что от них ничего не зависит, «ждите»

Тетяна Кожіна

страховий випадок був 30 12 2020 року виплат не має відповідь одна запит у бухгалтерії У операторів відповідь одна. Буду звертатися до суду

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

З якого віку дають кредит в Україні

Часто кредит потрібен не тільки людям з пристойним трудовим стажем. Гроші ...

Читати далі
preview

У яких МФО можна отримати мікропозику без відвідування відділення

Відділення мікрофінансових організацій за останні роки з'явилися, напев..

Читати далі
preview

7 фактів про кредити, які ви не знали

Кредити були популярні завжди. Навіть коли в світі ще не було грошей...

Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону