Страхова компанія МСК

Про страхову компанію МСК

Страхова компанія "МСК" заснована в 2001 році. "МСК" має 22 ліцензії і демонструє стабільне зростання платежів, що дозволяє їй посилювати свої позиції на страховому ринку України.

Загальна інформація про страхову "МСК"

Ліцензія :
АГ № 569293 від 21.01.2011 року
Головний офіс :
61023, м. Харків, вул. Мироносицька 99
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Вкажіть країну
{{ formatDate(client) }} Вкажіть кількість та вік
Bкажіть хоча б одну людину
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Середньо
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Середньо
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
99 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК МСК

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Серёжа

Оформил полис онлайн, очень быстро и удобно. Теперь не понимаю тех, кто все еще едет в страховую за страховкой. Вышло действительно немного дешевле, чем обычно.

Алексей

Компанию выбирал по рекомендации друзей, и не пожалел. Оформлял полис онлайн, все очень легко было и быстро. После оплаты сразу пришел полис на почту. В общем, я рад что попробовал оформить онлайн.

Оксана О.

Добрий день! Все добре: оформила миттєво, ціна Божа, не здирницька. Станом на цей момент ніяких зауважень немає, тому хочу просто подякувати за ваші старання, роботу і підхід, з вами зручно і фінансово доступно :-) Якщо й надалі буде все так добре, то й надалі буду користууватись вашими послугами ( З повагою, ваш клієнт Оксана

Володя Визбор

Здравствуйте! Оставлю свой отзыв, оформление полиса очень удобное через вашу компанию, всё быстро и легко и главное в любое время в он-лайн, это правда удобно. Радует что большой выбор предложений , так как оформив полис в от страховой компании МСК- эта страховая полностью соответствует своим заявленным обязательствам и я крайне доволен возможностью пользоваться продуктами этой страховой компании, особенно ОСАГО. Потому что, когда в моей жизни наступил страховой случай и я попал в ДТП, страховая просто быстро отргеагировала при обращении к ним. Мне не пришлось искать финансы, чтобы оплатить работу специалистов по оценке нанесенного ущерба.

Daniil

Полисом воспользоваться не довелось, поэтому трудно судить о страховой компании, но удобство оформления страховки высочайшее - выбор предложений, доступная информация, время оформления. Супер!

Леша

Я страхуюсь в мск несколько лет. Сейчас я считаю что эта СК, как минимум, что-то выплачивает что уже хорошо. Проблем с оформлением полиса не возникло. Спасибо!

Алексей

Был приятно удивлен возможности оформления страховки онлайн. Удобно, быстро и без заморочек). Сразу после оплаты полис был уже у меня на почте. Операторы вежливые, дали полную интересующую информацию. Спасибо за сервис!

Сергей Лаврентьев

Всегда страховался в МСК, все устраивало, а теперь еще и появилась возможность самому и отдаленно это делать. Еще и цена ниже, чем у бумажного полиса. Так что все супер, удобно и быстро, спасибо!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Пропозиція про зміну ОСЦПВ від НБУ

Коли водії чують про те, що щось зміниться у сфері ОСЦПВ, то вони передусім думають, що автоцивілка в Україні подорожчає і їм доведеться більше платити за страховку...

Читати далі
preview

Як отримати виплату за зруйнований автомобіль під час війни

Чи можливі страхові виплати під час воєнного стану? Сам по собі воєнний стан, який чинний на момент написання цієї статті, не звільняє страховиків від виплати відшкодування...

Читати далі
preview

Як зареєструвати автомобіль через ДІЮ

Ціна реєстрації автомобіля залежить від виду транспортного засобу та від того, скільки коштує авто.

Читати далі