Страхова компанія МСК

Про страхову компанію МСК

Страхова компанія "МСК" заснована в 2001 році. "МСК" має 22 ліцензії і демонструє стабільне зростання платежів, що дозволяє їй посилювати свої позиції на страховому ринку України.

Загальна інформація про страхову "МСК"

Ліцензія :
АГ № 569293 від 21.01.2011 року
Головний офіс :
61023, м. Харків, вул. Мироносицька 99
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Середньо
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Середньо
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
99 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК МСК

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Серёжа

Оформил полис онлайн, очень быстро и удобно. Теперь не понимаю тех, кто все еще едет в страховую за страховкой. Вышло действительно немного дешевле, чем обычно.

Алексей

Компанию выбирал по рекомендации друзей, и не пожалел. Оформлял полис онлайн, все очень легко было и быстро. После оплаты сразу пришел полис на почту. В общем, я рад что попробовал оформить онлайн.

Оксана О.

Добрий день! Все добре: оформила миттєво, ціна Божа, не здирницька. Станом на цей момент ніяких зауважень немає, тому хочу просто подякувати за ваші старання, роботу і підхід, з вами зручно і фінансово доступно :-) Якщо й надалі буде все так добре, то й надалі буду користууватись вашими послугами ( З повагою, ваш клієнт Оксана

Володя Визбор

Здравствуйте! Оставлю свой отзыв, оформление полиса очень удобное через вашу компанию, всё быстро и легко и главное в любое время в он-лайн, это правда удобно. Радует что большой выбор предложений , так как оформив полис в от страховой компании МСК- эта страховая полностью соответствует своим заявленным обязательствам и я крайне доволен возможностью пользоваться продуктами этой страховой компании, особенно ОСАГО. Потому что, когда в моей жизни наступил страховой случай и я попал в ДТП, страховая просто быстро отргеагировала при обращении к ним. Мне не пришлось искать финансы, чтобы оплатить работу специалистов по оценке нанесенного ущерба.

Daniil

Полисом воспользоваться не довелось, поэтому трудно судить о страховой компании, но удобство оформления страховки высочайшее - выбор предложений, доступная информация, время оформления. Супер!

Леша

Я страхуюсь в мск несколько лет. Сейчас я считаю что эта СК, как минимум, что-то выплачивает что уже хорошо. Проблем с оформлением полиса не возникло. Спасибо!

Алексей

Был приятно удивлен возможности оформления страховки онлайн. Удобно, быстро и без заморочек). Сразу после оплаты полис был уже у меня на почте. Операторы вежливые, дали полную интересующую информацию. Спасибо за сервис!

Сергей Лаврентьев

Всегда страховался в МСК, все устраивало, а теперь еще и появилась возможность самому и отдаленно это делать. Еще и цена ниже, чем у бумажного полиса. Так что все супер, удобно и быстро, спасибо!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Зміна суми виплат за страховкою ОСЦПВ

Нині ми постійно читаємо новини. Але не щоб дізнатися останні плітки, а щоб дізнатися, що з нашим будинком...

Читати далі
preview

Нульове розмитнення авто в Україні

На час воєнного стану Владою України прийнято Закон "Про внесення змін до податкового кодексу України...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2022

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі