Страхова компанія Мотор-Гарант

Про страхову компанію Мотор-Гарант

Страхова компанія "МОТОР-ГАРАНТ" - надійна компанія, яка надає широкий спектр страхових послуг і забезпечує гідний рівень сервісу. Компанія має 28 страхових ліцензій та є учасником багатьох страхових асоціацій та об'єднань.

Загальна інформація про страхову "Мотор-Гарант"

Ліцензія :
АЕ 190416 від 30.11.2012
Головний офіс :
69068, м. Запоріжжя, вул. Вересаєва, 3
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
123 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК Мотор-Гарант

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Глеб

Случай ДТП произошел 11.02.2020г. Собрал все документы, прошел суд и признал виновником водителя Агапова, застрахованного в компании. После звонка к менеджеру Павлу он сообщил что СК принято решение о выплате компенсации на конец августа но денег на счету я не вижу. Пострадавшая сторона - автомобиль Mitsubishi Space Star Гос номер АХ3533СХ

Леша

Последний раз оформлял ОСАГО у них, и планирую продлевать. Нравится их обслуживание, грамотные консультации и подход к клиенту. Ну и цены приятные.

Оля

Во время консультации менеджеры хорошо проконсультировали меня по вовпросам страховки, и рассказали достоинства и недостатки разных полисов, посоветовали что лучше оформить. Спасибо.

Лидия

Страховала в мотор-гаранте имущество, получила выплату после пожара на даче. Не заметила со стороны компании затягивания процесса, поэтому оформила у них и осаго. Надеюсь, они во всех сферах страхования работают ответственно и слаженно.

Ирина

Слышала много хороших отзывов о Мотор Гаранте, поэтому выбрала эту страховую. Оформляла полис онлайн, очень удобно и быстро. С выплатами пока дела не имела.

Игнат

Привлекательные цены и простой и понятный сайт. Оформил без проблем, полис быстро пришел на почту. Все понравилось. Доволен.

Надія

Був випадок, страхувала автоцивілку. Нюанси деякі виникли, але їх допомогли вирішити менеджери компанії. Дякую.

Лёша

Страховался в МоторГаранте несколько лет, было одно ДТП. Компания нормально заплатила, я доволен. Достаточно быстро. Обслуживание тоже неплохое. Советую.

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Зміна суми виплат за страховкою ОСЦПВ

Нині ми постійно читаємо новини. Але не щоб дізнатися останні плітки, а щоб дізнатися, що з нашим будинком...

Читати далі
preview

Нульове розмитнення авто в Україні

На час воєнного стану Владою України прийнято Закон "Про внесення змін до податкового кодексу України...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2022

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі