Мікрофінансова організація MYCREDIT

Про компанію MYCREDIT

MYCREDIT — сервіс, створений для того, щоб Ви отримали гроші тоді, коли вони необхідні Вам найбільше.

Загальна інформація про "МайКредіт"

Ліцензія :
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 19.11.2015 р, переоформлена – 26.01.2017 року, строк дії – безстроково
Головний офіс :
01010, м Київ, площа Арсенальна, буд. 1-Б
Сайт :
https://mycredit.ua/
Підібрати
А що, якщо я не встигну повернути кредит вчасно?

Відгуки про МФО MYCREDIT

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Marina

Брала у них кредит через их приложение. Удобно и быстро выдали, буквально за минут 20-30. Перезвонил мне менеджер, уточнил все ли верно ввела в анкете. Спросил, есть ли дополнительный номер для связи и сказал ждать решение. Деньги пришли на карту

Свят

Сподобалась компанія кредитна, але не дуже сподобалось ,що потрібно було вказати контакт особи, близької для мене. Переживав, що будуть дзвонити та я дуже нервував з цього приводу. Кредит як на мене річ особиста, але наскільки зрозумів нікому не телефонували, бо мені ніхто нічого не сказав. Взагалі усе швидко та зрозуміло було.

Поширенні запитання

Мікропозика — це той самий кредит, лише в меншому об’ємі, з більш лояльною системою схвалення та меншою тривалістю процедури. Орієнтовно до 10 000 гривень ви можете отримати онлайн прямо на картку за кілька хвилин, не вказуючи інформацію про доходи, цілі, родичів тощо, а лише дані паспорту та ІПН.

В різних мікрофінансових організаціях свої вимоги. Але перш за все це досягнення повнолітнього віку, наявність оригіналів паспорту та ідентифікаційного коду, а також діючої банківської картки і телефону.

Перед тим, як взяти кредит, навіть невеликий, варто розумно розрахувати свої можливості та строк повернення. Також переважно обрати компанію, яка надає можливість пролонгації — тоді ви просто нею скористуєтеся в разі необхідності. Якщо ж це неможливо, і ви вже скоїли прострочення, компанія має право стягнути штраф — разовий або за кожний зайвий день користування кредитом. За особливо тривалого прострочення справа може дійти до суду. Все це відображається негативно на кредитній історії та оформленні позик у майбутньому. Щоб уникнути цього, можна передбачити прострочення і взяти мікропозику в іншій організації для погашення цієї. Також можете звернутись по допомогу до когось із близьких. В крайньому разі поговорити з менеджером вашої кредитної компанії — ще один невеликий шанс вирішити проблему.

Оперативність — одна з головних переваг мікрокредитування. На розгляд заявки зазвичай потрібно від 5 до 15 хвилин. Прийняття рішення може тривати трохи довше, якщо компанія вирішить зробити зворотній виклик для уточнення інформації та додаткових запитань.

Найчастіше компанії обмежують доступну суму кредиту для нових клієнтів до 5 000 грн. Але є й лояльні компанії, де з першого разу можна оформити мікрозайм на 10 000 грн. Ознайомтеся з різними пропозиціями та обов'язково порівняйте супутні умови: відсоткову ставку, можливість пролонгації тощо.

Якщо з якихось причин у мікрокредиті було відмовлено, варто спробувати взяти його в іншій компанії. Скоріш за все, знайдеться така, де вам обов'язково нададуть дану послугу.

Статті

preview

7 фактів про кредити, які ви не знали

Кредити були популярні завжди. Навіть коли в світі ще не було грошей...

Читати далі
preview

Чи можна погасити кредит достроково

Причиною оформлення кредиту стає нестача грошей. Тоді-то і звертаються люди в...

Читати далі
preview

Що Робити, якщо Дзвонять Колектори по Кредиту

Що робити, якщо почастішали дзвінки з невідомих номерів, а піднімаючи трубку, ви... Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону