Страхова компанія ОРАНТА

Про страхову компанію Оранта

Оранта - Cтрахова компанія
Компанія "Оранта" є правонаступником Укрдержстраху, який був заснований в 1921 році. С1994 року страхова є членом МТСБУ, а з 2003 року - Ядерного страхового пулу.

Загальна інформація про страхову "ОРАНТА"

Ліцензія :
АЕ №641983 від 23.06.2015 року
Головний офіс :
02081, Київ, вул. Здолбунівська, 7Д, корпус Г
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
64 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК Оранта

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Николай

Давно с этой страховой, посоветовали оформить онлайн, попробовал, удобно.

Максим Ветлицкий

покупаю осаго для всей семьи у это страховой. доверяю им

Олена

Дуже задоволена телеврегулюванням, виплату здійcнили за 10 днів з дати ДТП. Хороша компанія! Виплачує при ДТП все не врізаючи платіж. При тому що обіцяли довше чекати. По осаго мала інцидент, заїхала у НІсан ЖУК ще рік назад теж моє авто було полагоджено протягом 14днів.

Арсен

Очень приятно иметь дело со специалистами. 22 дня от страхового случая до возмещения средств. Браво. Снимаю шляпу. Всем ребятам которые помогали составить Европротокол и помогали в оформлении - тоже большое спасибо. Реально, если бы не Ваши правильные советы и подсказки, можно было долго ждать, а так всем спасибо от души. лучшие страховщики на рынке Украины.

Алина

Было не сесрьезное ДТП, счесали бок, у страховой не возникло никаких вопросов, быстренько выплатили) я довольна!

Игорь

Несколько лет оформляю ОСАГО у них. Цена не самая низкая, но зато хорошая и надежная компания. Плюс у брата как-то была авария и Оранта выплатила хорошую компенсацию. Поэтому имеет смысл страховаться у них.

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Скільки Коштує Страхування на Скутер (Мопед) в Україні

Досить велика кількість людей в Україні вибирає двоколісний транспорт ...

Читати далі
preview

Що робити, якщо евакуювали машину в Києві

Згідно зі звітом мера Києва Віталія Кличка за 2020 рік було евакуйов...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2021

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону