Страхова компанія ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія»

Про страхову компанію UTICO

«Українська транспортна страхова компанія», УТСК або UTICO – динамічна компанія, що працює 25 рік на страховому ринку України. Вона надає своїм клієнтам повний комплекс страхових послуг, виходячи з їх потреб та вподобань.

Загальна інформація про страхову "УТСК"

Ліцензія :
АГ 569427 від 20.01.2011
Головний офіс :
01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 77
Сайт :
https://www.utico.ua/
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Середньо
85 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК UTICO

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Люда

Швидка та своєчасна виплата. оаніше не чула про цю компанію, але після ДТП дуже вдячна, що обрала саме їх.

Иван

Страховку выплатили, правда с задержкой. Однако про это предупредили, трубку в офисе брали и полноценно и развернуто отвечали на мои вопросы, не морозились. Да и дело было как раз перед новым годом, возможно все дело в празднике. В общем второй полис тоже купил у них, дай Бог не приведет опять испытывать на себе скорость их выплат.

Артем

Зимой было небольшое ДТП, обратился в свою страховую. Надеялся, что пройдет все быстро, но не получилось. Хотя время не было для меня решающим фактором. Справки собирались достаточно долго, поэтому выплата пришла с приличной просрочкой, аж в две с половиной недели, но зато, в полном объеме, а это для меня главное.

Ольга

Хочу поблагодарить сотрудников компании в Киеве за оперативное и качественное обслуживание! Всё прошло хорошо, осталась довольна! Могу рекомендовать компанию Ютико как честную и выплачивающую компенсацию в достойном объеме.

Александр

Хорошее приятное обслуживание, компетентные менеджеры, помогли с оформлением онлайн и были на связи на протяжении всей покупки. Спасибо!

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

З якого віку дають кредит в Україні

Часто кредит потрібен не тільки людям з пристойним трудовим стажем. Гроші ...

Читати далі
preview

У яких МФО можна отримати мікропозику без відвідування відділення

Відділення мікрофінансових організацій за останні роки з'явилися, напев..

Читати далі
preview

7 фактів про кредити, які ви не знали

Кредити були популярні завжди. Навіть коли в світі ще не було грошей...

Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону