Страхова компанія СГ ТАС

Про страхову компанію СГ ТАС

Страхова компанія СГ ТАС
Страхова компанія заснована в 1998 році. "ТАС" має 32 ліцензії на різні види страхування і пропонує понад 80 різних страхових продуктів. На території України доступні 29 регіональних відділень і 450 офісів продажів.

Загальна інформація про страхову "СГ ТАС"

Ліцензія :
АГ №569183 від 06.01.2011 року
Головний офіс :
03062, м. Київ, проспект Перемоги 65
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
49 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК СГ ТАС

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Федор Николаевич

Мне не приходилось ранее встречать более слаженного коллектива ,чем в этой компании. Все работает по расписанию, всегда вежливы, всегда рады помочь. Я человек вспыльчивый , поэтому ценю вежливость и простоту в обслуживании. С этой страховой никогда не было лишней суеты и трудностей.

Сергей

Хороший выбор страховых продуктов и обслуживание. КОмпания внушает надежность. На рынке не первый день, много отзывов, приятные цены и обслуживание. Работники не глупые и знают свое дело. Все нравится. РЕкомендую.

Микола Гращук

До компанії не маю жодних претензій. користуюсь послугами цієї компанії декілька років, був випадок, коли страхова надала компансації . виплати були здійснені відповідно до умов договору, не затримувались.

Анна

Мала справу з ТАС кілька разів, зверталася за страховими виплатами. Платили сумлінно - швидко і чесно.

Иван

Впервые оформлял страховку онлайн, впечатдление очень хорошее. Лежа на диване оформил дома, после работы, минут за 10. Переживал что буду долго ждать полис, но буквально через минуту после оплаты уже пришло уведомление с почты. Хорошо, что не пришлось никуда ехать, тратить свободное время. Все сделал с мобильного.

Ирина

Перед покупкой квалифицированно проконсультировали насчет разных имеющихся программ и пакетов страховок, объяснили разницу и посоветовали. Понравился кешбек при оформлении, вышло дешевле, чем обычно. Спасибо

Сергей

Работаю в такси, и страхуюсь в Тас уже три года. Лучше я куплю полис немного подороже, но точно получу выплату. А то, что они платят, знаю точно, проверено на себе и на моем друге. Так что отказываться от услуг этой страховой не желаю.

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Скільки Коштує Страхування на Скутер (Мопед) в Україні

Досить велика кількість людей в Україні вибирає двоколісний транспорт ...

Читати далі
preview

Що робити, якщо евакуювали машину в Києві

Згідно зі звітом мера Києва Віталія Кличка за 2020 рік було евакуйов...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2021

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону