Страхова компанія Євроінс Україна

Про страхову компанію Євроінс Україна

Страхова компанія - ЄВРОІНС УКРАЇНА
Дана страхова компанія почала свою діяльність в 1992 році. Фірма використовує досвід Евроінс Іншуренс Груп АТ, діяльність якої ведеться в 7 країнах Європи. Компанія є членом МТСБУ, а також Ліги страхових організацій України.

Загальна інформація про страхову "Євроінс Україна"

Ліцензія :
свідоцтво №024 про асоційоване членство в МТСБУ від 05.12.1994 року
Головний офіс :
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська 102
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
91 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК Євроінс Україна

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Тимур Корсунов

не очень понравилось, что мне перезванивали со страховой и дополнительно уточняли данные которые я уже ввел на сайте!

Анатолий

Давно собирался написать отзыв, но руки не доходили. Коллега недавно попал в ДТП и остался доволен асистантом Евроинс, поэтому порекомендовал и мне. Сам, слава богу, опыта в страховых случаях еще не имел, но когда есть проверенная рекомендация и живые положительные отзывы - на душе спокойнее!

Татьяна

В Евроинсе страхуюсь регулярно, когда намечается поездка. Страховку беру стандартную, страховых случаев и разных неприятностей со мной не случалось, поэтому переплачивать незачем. Полис оформляется быстро, приходит сразу же на почту. Спасибо большое за хороший сервис и работу!

Кирилл

Гарна компанія з файним ставленням до кліентів. Відповідали навіть у вихідний та були чемні, допомогли вирішити питання щодо полісу. Дякую

Иван

Фура задела машину, задний бампер всмятку. Обращались в Евроинс за экспертизой и выплатами. Звонили несколько раз, достаточно долго все оформляли. Думал, что уже не получу свои выплаты. Но спустя месяц или чуть-больше возмещение таки получил. Понервничал немного, но главное, что заплатили.

Микола

Швиденько оформив автоцивілку, спокійно, без зайвих питань! Дуже зручно

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Скільки Коштує Страхування на Скутер (Мопед) в Україні

Досить велика кількість людей в Україні вибирає двоколісний транспорт ...

Читати далі
preview

Що робити, якщо евакуювали машину в Києві

Згідно зі звітом мера Києва Віталія Кличка за 2020 рік було евакуйов...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2021

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону