Страхова компанія CREDO

Про страхову компанію CREDO

CREDO - Страхова компанія
Компанія почала свою діяльність в 1992 році. За весь час своєї роботи страховій вдавалося виграти різні тендери, які дозволили їй співпрацювати з кращими українськими банками.

Загальна інформація про страхову "Кредо"

Ліцензія :
АГ №569307 від 17.01.2011 року
Головний офіс :
69068, Україна, м Запоріжжя, пр. Моторобудівників, 34
Email :
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Середньо
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
66 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК CREDO

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Sergej

 6.03.2021 я стал участником ДТП.У виновника ДТП была оформлена страховка в СК «Крэдо» г.Запорожье.Сразу на месте происшествия я обратился на горячую линию СК.Обращение зарегистрировали за № 1995807.12,03,2021 экспертом был произведен осмотр ТС и оформлены все документы.11,05,2021 в СК было отправлено решение суда.После этого СК предложила мне сумму компенсации,которая не покрывает мои расходы.Я отказался от предложенной суммы.По требованию СК Крэдо я предоставил все подтверждающие документы по потраченным средствам.После этого меня просто стали игнорировать:на многочисленные письма не отвечают,по телефону в отдел начисления дозвониться невозможно,просто не снимают трубку.Обращения на горячую линию так-же ни к чему не приводят.Работник Андрей,который занимается первичной документацией-вообще такое впечатление,что он просто НЕНАВИДИТ всех людей!Очень хамское обращение с людьми! На сегодняшний день прошло более 110 дней с момента ДТП.Не вздумайте обращаться в данную страховую компанию.Если случится как у меня,лучше решайте через свою страховую.

Ирина Ленник

Министерство финансов и национальный комитет просто не знают, что это с.к. нуждается в том чтобы у нее давно забрали лицензию! Это АФЕРИСТЫ которые выкачивают с людей деньги , а выплачивают только по решению суда ! Рейтинг 0

Анна Іванова

20.11.2020 трапилось дтп. винна особа — клієнт страхової кредо. В той же день зареєструвала справу за телефоном. Лише через 2 тижні моє авто оглянули та зафіксували пошкодження. станом на 25.01 мені не повідомили ні сумму відшкодування збитків ні дату коли буде відшкодування. Обіцяли через два місяці перерахувати кошти та збрехали. на звернення відповіді немає. По телефонам перекидують один на одного. Такого ЖАХЛИВОГО СЕРВІСУ ТА ПОРУШЕННЯ ВСІХ ПРАВ Я НЕ ЗУСТРІЧАЛА!!! Прийдеться писати скарги до вищестоящих органів оскільки дана страхова немає інстувати зараз на ринку оскільки не виконує своїх зобовязань. Номер справи 1972721

Сережа

Пока висел на линии, девушка рассказывала много информации о разных видах страхования у них. В итоге оформил онлайн, быстро и без лишних слов. Скачал полис на телефон. Надеюсь ДТП не будет и с их выплатами я не столкнусь =)

Саша

Рассмотрели страховой случай быстро, правда, ожидал немного большие выплаты, но все равно не разочарован. После была обратная связь от менеджера, уточнял доволен ли обслуживанием, решением и общим качеством работы.

Арсений

Ничего сложного, полис пришел сразу. обычная страховая , все как всегда

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Що таке франшиза в страхуванні

Питання франшизи часто призводить тих, хто оформляє страховку, в ...

Читати далі
preview

Що таке пряме врегулювання збитків?

Однією з причин недовіри та нелюбові водіїв до поліса ОСЦПВ є те, що ...

Читати далі
preview

Рейтинг страхових компаній України у 2021 році

У 2021 році страховий ринок України стабілізувався і тепер має мі...

Читати далі