Мікрофінансова організація Ccloan

Про компанію Ccloan

«Ccloan» — міжнародна фінансова компанія, що працює на ринках Іспанії та Грузії. Надає сучасний та простий онлайн-сервіс кредитування, за допомогою якого легко отримати кредит.

Загальна інформація про "Сслоан"

Ліцензія :
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №737 від 14.04.2016р., видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
Головний офіс :
03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 8
Сайт :
https://www.ccloan.ua/ru/
Підібрати
А що, якщо я не встигну повернути кредит вчасно?

Відгуки про МФО Ccloan

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
Олександр

Контора страннувата, якщо чесно. Кожний оператор по-різному говорить інформацію, але не обдурили по грошам . Користуюсь уже 3-й раз, все в нормі. Вцілому враження що не всі люблять свою роботу, але те для мене не дужо важливо. Для мене важливо щоб не турбували та все честно щоб було. За це 5 балів з 5.

Поширенні запитання

Мікропозика — це той самий кредит, лише в меншому об’ємі, з більш лояльною системою схвалення та меншою тривалістю процедури. Орієнтовно до 10 000 гривень ви можете отримати онлайн прямо на картку за кілька хвилин, не вказуючи інформацію про доходи, цілі, родичів тощо, а лише дані паспорту та ІПН.

В різних мікрофінансових організаціях свої вимоги. Але перш за все це досягнення повнолітнього віку, наявність оригіналів паспорту та ідентифікаційного коду, а також діючої банківської картки і телефону.

Перед тим, як взяти кредит, навіть невеликий, варто розумно розрахувати свої можливості та строк повернення. Також переважно обрати компанію, яка надає можливість пролонгації — тоді ви просто нею скористуєтеся в разі необхідності. Якщо ж це неможливо, і ви вже скоїли прострочення, компанія має право стягнути штраф — разовий або за кожний зайвий день користування кредитом. За особливо тривалого прострочення справа може дійти до суду. Все це відображається негативно на кредитній історії та оформленні позик у майбутньому. Щоб уникнути цього, можна передбачити прострочення і взяти мікропозику в іншій організації для погашення цієї. Також можете звернутись по допомогу до когось із близьких. В крайньому разі поговорити з менеджером вашої кредитної компанії — ще один невеликий шанс вирішити проблему.

Оперативність — одна з головних переваг мікрокредитування. На розгляд заявки зазвичай потрібно від 5 до 15 хвилин. Прийняття рішення може тривати трохи довше, якщо компанія вирішить зробити зворотній виклик для уточнення інформації та додаткових запитань.

Найчастіше компанії обмежують доступну суму кредиту для нових клієнтів до 5 000 грн. Але є й лояльні компанії, де з першого разу можна оформити мікрозайм на 10 000 грн. Ознайомтеся з різними пропозиціями та обов'язково порівняйте супутні умови: відсоткову ставку, можливість пролонгації тощо.

Якщо з якихось причин у мікрокредиті було відмовлено, варто спробувати взяти його в іншій компанії. Скоріш за все, знайдеться така, де вам обов'язково нададуть дану послугу.

Статті

preview

7 фактів про кредити, які ви не знали

Кредити були популярні завжди. Навіть коли в світі ще не було грошей...

Читати далі
preview

Чи можна погасити кредит достроково

Причиною оформлення кредиту стає нестача грошей. Тоді-то і звертаються люди в...

Читати далі
preview

Що Робити, якщо Дзвонять Колектори по Кредиту

Що робити, якщо почастішали дзвінки з невідомих номерів, а піднімаючи трубку, ви... Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону