Страхова компанія UPSK

Про страхову компанію UPSK

Страхова компанія UPSK
Страхова компанія UPSK — це лідер страхового ринку України, що надає широкий спектр послуг та пропонує своїм клієнтам 20 видів добровільного та 16 обов'язкового страхування на вигідних умовах.

Загальна інформація про страхову "УПСК"

Ліцензія :
АЕ №641976 від 25.06.2015 року
Головний офіс :
04080, м. Київ, вул. Кирилівська 40
Підібрати
Введіть вірний номерний знак
Введіть коректну дату ОТК
,
Введите корректную дату выезда
Рейтинг
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Середньо
 • Рівень скарг Середньо
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
 • Загальна оцінка Добре
 • Якість регулювання Добре
 • Рівень скарг Добре
70 днів

швидкість виплати за ОСЦПВ


Відгуки про СК UPSK

Залишити відгук може тільки зареєстрований користувач

Написати відгук
ivan

Дякую Сергію за допомогу з моєю справою. Телефонував йому постiйно. І весь час отримував відповідi на всі свої питання. Було таке відчуття, що я єдиний клієнт з яким носяться на руках. По справі:маю поліс автоцивілки УПСК,а мене протаранив Хюндай без полісу. Викликали поліцію,я повідомив свою страхову і тут почалося. Мені сказали,що виплати не буде. Виявляється,що мені треба було звертатися до страхової того хлопця. А як звертатися??? Дякую,що потрапив на Сергія,який мені розповів що робити.Зараз усі процедури проходжу у мтсбу та маю надію,що отримаю виплату.

Виктория

Оформила страховку в этой страховой, так как выдало ее по моим фильтрам + нормальная цена. Надеюсь не придется столкнуться с ее сервисом) Вообще удобно, что теперь можно так быстро оформить страховку, и никуда не надо ехать, никаких бумажек, все в телефоне и оплата карты. Удачи и развития ребятам)

Саша

Приятные работники, однажды позвонил буквально за 10 минут до конца их рабочего дня, но тем не менее получил полные ответы на все вопросы и хорошую консультацию. Не стали меня морозить, а ответственно подошли к делу. Приятно.

Евгений

9 июня клиент этой компании разбил мою «Таврию». Долго считали, насчитали 33000 ремонта, срезали до 21 с учетом износа и франшизы, но решили, что это слишком много для такой машины и через 3 месяца после аварии составили окончательный вердикт — 8,5 т. грн. К выплате! 300 долларов ЗА УНИЧТОЖЕННОЕ АВТО !!! На тебе, дурак на водку, выпей и забудь! Хотя взносы я плачу такие же, как и владельцы «Мазд», «Фольксвагенов» и других более дорогих автомобилей с объемом двигателя до 1,6 л. И даже эти копейки, больше похожие на насмешку, чем на компенсацию не выплачивали больше 4 месяцев! Тянут время, ответ на любой вопрос занимает месяцы! По возможности обходите эту мошенническую контору десятой дорогой!

Ольга

Получила выплату от УПСК, у виновника аварии был их полис. Но дозвониться к ним на линию очень сложно. Приходилось долго ждать

Поширенні запитання

Електронний поліс ОСЦПВ - це електронна версія звичного страхування на паперовому бланку. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія поліса. Електронний поліс неможливо підробити, його не можна пошкодити, втратити або забути вдома. Електронний поліс ОСЦПВ можна зберігати в телефоні або роздрукувати за власним бажанням.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується індивідуально для кожного водія. Вартість залежить від типу транспортного засобу, обсягу його двигуна, марки та моделі автомобіля, місця реєстрації власника, а також наявності пільг у власника транспорту. Щоб розрахувати вартість страхування для вас скористайтеся калькулятором ОСЦПВ на сайті UKASKO.UA.

Розрахувати ціну поліса ОСЦПВ і оформити страхування онлайн на Ukasko можна за допомогою калькулятора двома способами: за параметрами та за номерним знаком. Для цього потрібно заповнити форму на сторінці, натиснути кнопку «Показати результати», вибрати потрібну пропозицію, вказати необхідні дані й оплатити страхування. Чинний поліс ОСЦПВ приходить на Ваш e-mail і / або в месенджери після оплати протягом декількох хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ неможливо підробити, він формується та зберігається в єдиній базі МТСБУ. Однак будь-яке страхування можна перевірити на справжність онлайн. Зробити це можна наступними способами:

 • На офіційному сайті МТСБУ за номером поліса або автомобіля;
 • Зчитати QR-код з поліса ОСЦПВ;
 • За телефоном гарячої лінії МТСБУ 0-800-608-800.

Розмір страхових виплат за ОСЦПВ становить 130 000 грн за шкоду, заподіяну майну, і до 260 000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При складанні Європротоколу максимальне відшкодування становить 50 000 грн. За допомогою ДЦВ ліміти страхового покриття можна розширити до 1 млн. грн.

Це фіксована сума, яку в разі аварії виплачує сам водій, а не страхова компанія, з якою укладено договір ОСЦПВ. Чим менше франшиза - тим дорожчий поліс.

У ситуації, якщо в аварії взяли участь два транспортних засобів і у їх власників є чинні поліси ОСЦПВ з опцією прямого врегулювання, водій, який постраждав в ДТП, може звернутися за відшкодуванням збитку в свою страхову компанію. Виплати за прямим врегулювання відбуваються за прискореною процедурою.

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат за ОСЦПВ до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування ОСЦПВ не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті UKASKO.UA і розширити ліміт виплат.

З 2019 року водії можуть пред'явити поліс ОСЦПВ з мобільного телефона, планшета та іншого девайса. Така можливість зафіксована в правилах дорожнього руху (Додаток до п. 2.1).

Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером

+38 (050) 30 55 507

.

Статті

preview

Скільки Коштує Страхування на Скутер (Мопед) в Україні

Досить велика кількість людей в Україні вибирає двоколісний транспорт ...

Читати далі
preview

Що робити, якщо евакуювали машину в Києві

Згідно зі звітом мера Києва Віталія Кличка за 2020 рік було евакуйов...

Читати далі
preview

Яка вартість ОСЦПВ в Україні 2021

Навіщо потрібно купувати поліс ОСЦПВ? Кожен водій знається на ОСЦПВ. Але ...

Читати далі
Купити в 1 клік
з доп. знижкою 5%
Введіть коректне ім’я
Введіть номер телефону